خانه / اخبار خریدان / نرم افزار موبایل خریدان منتشر شد

نرم افزار موبایل خریدان منتشر شد

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه تجارت الکترونیک کلبه ، اپلیکیشن شبکه ی اجتماعی خریدان پس از تلاش ۶ ماهه ی تیم فنی این شرکت از دیروز مصادف با عید سعید قربان ، کار خود را بصورت رسمی از طریق انتشار اپلیکیشن  در سایت کافه بازار شروع کرد.
خریدان یک شبکه ی اجتماعی بر پایه ی کسب وکار های محلی است که از طریق آن کاربران می توانند کسب و کار های خود ، اطرافیان و یا دیگران را ثبت کرده و در بین کسب و کارهای موجود جست و جو کنند . همچنین امکان دنبال کردن و پیگیری فعالیت های کسب وکار ها برای کاربران فراهم شده است بدین صورت که کاربران با دنبال کردن صفحه ی هر کسب وکار از اخرین فعالیت های مربوط به اون کسب وکار مطلع می شوند.

خریدان در حال حاضر در شهر های تهران ، کرج ، اصفهان ، مشهد ، شیراز ، تبریز و اهواز فعال است و بزودی شهر های دیگر نیز به آن اضافه خواهد شد. همین طور مانند همه ی شبکه های اجتماعی دیگر در خریدان نیز می توانید دوستان و اطرافیانتان را دنبال کرده و نظر انها درباره ی کسب وکار های دیگر را بدانید.

در حال حاضر این شبکه در حال افزودن امکانات و اطلاعات بیشتری به برنامه می باشد و بزودی شاهد ویژگی های چشم گیر تری در برنامه خواهیم بود.
اپلیکیشن خریدان را می توانید از لینک زیر دریافت کنید:

https://cafebazaar.ir/app/com.kharidon/?l=fa

درباره ی خریدان

خریدان، شبکه اجتماعی کسب و کار های کل کشور می باشد که در حال حاظر در 7 شهر بزرگ ایران فعالیت می کند و به زودی فعالیت خود را در تمام کشور گسترش خواهد داد.

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/colbeh/domains/kharidon.com/public_html/blog/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *